Mějte na paměti, že samotná výroba může oblečení může způsobit toleranci + / - 3 % s ohledem na specifikaci velikosti oděvu.

U velikosti oděvu z bavlny byste měli vždy zvážit větší toleranci, zvláště pokud jde o délku rukávu, protože všechny tyto oděvy při praní v závislosti na instrukcích na etiketách podstoupí přirozenou variabilitu ve velikosti asi 5%. 

Aby Vám Vaše oblečení vydrželo co nejdéle a udržovalo si původní tvar a barvy, držte se vždy pokynů k údržbě a pracích symbolů.

V případě, že si na zakoupené oděvy necháte aplikovat potisk, vezměte prosím v potaz, že se kolem potisku mohou vyskytnout skvrny od předtiskové přípravy trička, proto před prvním použitím doporučujeme textil vyprat. Nejedná se o vadu oblečení.

Textil perte porubu maximálně na 40°C s oblečením stejné barvy. Žehlete taktéž porubu. Vyvarujte se přímého styku žehličky a potisku!

-

CASUAL FIT Tento oděv je navržen s měřením, nemá klasický rovný střih, ale je více vypasovaný k postavě člověka, s cílem zdůraznit siluetu a samotný střih.
REGULAR FIT Jedná se o klasický rovný unisexový střih, který zajišťuje praktičnost a pohodlnost.
BIG SIZE Označuje dostupnost alespoň jedné velikosti větší než XXL, mezi 3XL a 5XL.
MODELLO IN TUTTI I GENERI Označuje dostupnost stejného produktu v modelech u mužů/žen/dětí.
LOCK-SYSTEM Označuje přítomnost kapsy vybavené patentovaným zámkový systém.
BANDE HV 3M Jedná se o reflexní materiál použitý na oděvu, viz reflexní pruhy.
IMPERMEABILITA'  Označuje odolnost proti pronikání vody v materiálu; každý materiál má svou vlastní úroveň odolnosti proti propustnosti vody. Oděv je zakončen šitím, zipy a knoflíky, které mohou mít vliv na odolnost proti pronikání vody oděvu.
IDROREPELLENTE Označuje propustnost materiálu, která zaručuje odolnost proti lehké vrstvě deště. Oděv vyrobený tímto způsobem je odolnější v podmínkách mírného deště, nebo proti vlhkosti z mlhy a chladu.
TRASPIRABILITA' Označuje prodyšnost materiálu. Tato charakteristika umožňuje průchod vlhkosti tkaninou, čímž se zvyšuje pohodlí a tepelnou izolaci.
 ANTIVENTO Označuje větruodolnost materiálu. Konzistence a textura tkaniny neumožňuje průchod vzduchu.
EN 340 Obecně platná norma, která stanovuje všeobecné požadavky pro ochranné oděvy s ohledem na ergonomii, pohodlí, označování a dokumentaci, které mají být vyráběny prodejci.
EN 13034 TYPE PB [6] (CHEMICAL RISK)  Tekuté chemikálie - UNI EN 13034
Norma určuje minimální požadavky pro ochranné oděvy proti chemikáliím. Chemické ochranné oděvy, které nabízejí omezenou ochranu a jsou určeny k použití v případě potenciální expozice na spreje, tekuté aerosoly nebo nízký tlak.
EN 1149-5 (ELECTRIC RISK) Elektrostatické vlastnosti - EN 1149-5
Oblečení s elektrostatickými vlastnostmi.
EN ISO 11612 A1/B1/C1/D1/E3 (HEAT RISK) Teplo a oheň - UNI EN ISO 11612
Norma specifikuje funkční požadavky na části oblečení vyrobené s pružnými materiály, které jsou určeny k ochraně těla nositele, tj. oděvy na ochranu proti teplu a plameni.
EN ISO 11611 Cl. 1A1 (SPATTER AND RADIANT HEAT) Pájení a souvisejících řízení - UNI EN ISO 11611
Norma určuje důležité minimální bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro ochranné oděvy včetně kukly, zástěry, rukávů a kapsy, které jsou určeny k ochraně těla nositele, včetně hlavy a nohou, a které jsou určeny k nošení při svařování a obdobných procesech, které představují srovnatelné riziko.
EN 61482 Cl.1 (ELECTRIC ARC) Elektrický oblouk - EN 61482
Standardní CEI EN 61482-1-2: 2008 stanovuje třídy ochranných elektrických oblouků, materiálů a oblečení.
EN ISO 14058 - Cl.3 Ochrana před chladným prostředím - UNI EN 14058: 2004
Norma specifikuje požadavky a zkušební metody pro poskytování jednotlivých kusů oblečení k ochraně před ochlazování těla v chladném prostředí.
EN ISO 343 3-2  Déšť - UNI EN 343
Norma specifikuje požadavky a zkušební metody použitelné pro materiály a švy ochranných oděvů proti účinkům srážek (+ déšť, sníh), mlhy a vlhkosti půdy. Číslo umístěné vpravo nahoře udává úroveň odolnosti proti pronikání vody (0-3). Číslo umístěné vpravo dole udává úroveň odolnosti proti vodní páře (0 až 3)- prodyšnost.
EN ISO 20471 Cl.2 HV Vysoká viditelnost - UNI EN ISO 20471
Norma specifikuje požadavky na vysokou viditelnost oblečení schopného vizuální signalizace. Počet umístěný na pravé straně označuje třídu členství.